Tarihçe

 

1978 yılında bir aile şirketi olarak kurulan ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Anadolu yakasında Kartal da saç satışı ve kesim yapan ilk firmadır. 1997 yılından itibaren sanayileşmenin yoğunlaşmakta olan bölgesi Gebze de açılan fabrika ve Tuzlada ki şubesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu 1978’den bu yana daima müşteri memnuniyeti ve isteklerini göz önünde bulundurmuş, müşteriden gelen talepler doğrultusunda hareket etmeyi bir görev addetmiş, son sistem teknoloji ile hizmet vermeyi de bir vazife olarak görmüştür.

ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1500 m2 si kapalı olarak toplam 5000 m2’lik alanda Gebze ve Tuzla da müşterilerinin çeşitli kalınlık ve ebatlarda saç ihtiyacını karşılamaktadır. CNC oksijen ve CNC plazma kesim makinalarıyla maksimum kaliteyi sağlamaktadır.

Amacımız müşterilerimizi şirketimizden ayrılırken memnun ve mutlu görmektir..

ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. demirin kullanıldığı her sektöre hizmet vermektedir. Bu sektörlerden bazıları; otomotiv yan sanayi, gemi-tersane sektörü, vinç-çatı inşaatı ve kalıp-plastik imalatı ve pres yapımıdır.