Kurumsal

 • Tarihçe

  1972 yılında bir aile şirketi olarak kurulan ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Anadolu yakasında Kartal da saç satışı ve kesim yapan ilk firmadır. 1997 yılından itibaren sanayileşmenin yoğunlaşmakta olan bölgesi Gebze de açılan fabrika ve Tuzlada ki şubesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

  Firmamız kurulduğu 1978’den bu yana daima müşteri memnuniyeti ve isteklerini göz önünde bulundurmuş, müşteriden gelen talepler doğrultusunda hareket etmeyi bir görev addetmiş, son sistem teknoloji ile hizmet vermeyi de bir vazife olarak görmüştür.

  ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1500 m2 si kapalı olarak toplam 5000 m2’lik alanda Gebze ve Tuzla da müşterilerinin çeşitli kalınlık ve ebatlarda saç ihtiyacını karşılamaktadır. CNC oksijen ve CNC plazma kesim makinalarıyla maksimum kaliteyi sağlamaktadır.

  Amacımız müşterilerimizi şirketimizden ayrılırken memnun ve mutlu görmektir..

  ERMAN SAC & DEMİR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. demirin kullanıldığı her sektöre hizmet vermektedir. Bu sektörlerden bazıları; otomotiv yan sanayi, gemi-tersane sektörü, vinç-çatı inşaatı ve kalıp-plastik imalatı ve pres yapımıdır. 

 • Misyon & Vizyon

  ERMAN SAÇ TİCARET olarak önceliğimiz teknolojik yenilikleri takip ederek üretim kalitesini artırmak, insan sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye olan duyarlılığımızı müşterilerimiz ile paylaşarak sektöründe öncü bir firma olarak hizmetlerini sürdürmektir. Müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini temel misyon olarak üstlenen firmamız yatırımlarına siz değerli müşterilerim ile devam edecektir.

  Teknik ekimizde imalat departmanında makina mühendisi makina teknik ressam kalite departmanında metalürji ve malzeme mühendisleri çalışmaktadır.

 • Kalite Standartları

 • İş Güvenliği

  Erman Sac ve Demir çalışanlarının sağlığı ve iş güvenliği alanında daha bilgili olması açısından profesyonel bir firma ile çalışmalarını süredürmektedir. OVAM TIP firması ile her ay yapılan toplantılar ile  daha sağlıklı ve güvenli bir işletme olmak konusunda adımlar atılmaya devam edilecektir.